TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Instagram delen de makers van GTST alvast wat beelden van de zonovergoten locaties.
RTL-persvoorlichter Veerle van den Brink bevestigt aan deze site dat GTST inderdaad weer een buitenlandshoot krijgt. De laatste keer dat de cast Meerdijk verruilde voor een buitenlocatie was ter ere van de 6000e aflevering in 2019. Destijds mocht Amir een ijzig vrijgezellenfeestje beleven met zijn vrienden in Lapland. Het is volgens Van den Brink op de dag af vijf jaar geleden dat die reis plaatsvond.
De reis naar Lapland was een uitje voor de mannen, niet meer dan eerlijk dat ditmaal de vrouwen hun koffers mogen pakken. RTL kan al bevestigen dat de zonnige verhaallijn rond Laura (Jette van der Meij), Linda (Babette van Veen) en Janine (Caroline de Bruijn) draait. Voor Janine wordt het de tweede keer op Curaçao, de eerste keer vocht ze in bikini op het dek van een schip met de geschifte Meike Griffioen (Robine van der Meer).
De reden voor hun girls trip is nog onduidelijk, momenteel hebben de personages in de soap weinig reden voor een gezellige zonvakantie.
Wanneer de buitenlandshoot in de serie te zien is laat Van den Brink in het midden om niet teveel prijs te geven over het verloop van het soapseizoen.
De Bondgenoten: zo vindt Mark Schaaf het om terug te zijn in de loods
14:04Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?