TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Castleden als Noa Zwan, Noel van Kleef en Cas Jansen (foto) kondigden het tweede seizoen van GTST de podcast aan via Instagram.
De podcast begon vorig seizoen als een experiment: wekelijks sprak één van de acteurs met een crewlid over het reilen en zeilen achter de schermen en werden er herinneringen opgehaald, was er backstage juice en een wekelijks kleedkamergeheim. In de negende en laatste aflevering was het actrice Noa Zwan die met haar soapmoeder Tamara Brinkman de reeks afsloot. Hoe de podcast dit seizoen wordt ingevuld is de vraag.
Wel is duidelijk dat er ditmaal extra veel aandacht is voor spoilers over het aankomende seizoen van de soapserie. Er valt ook voldoende te bespreken, de zomercliffhanger belooft een heleboel zaken op z'n kop te gaan zetten. Van het lot van Shanti en haar baby tot de vraag of de relatie tussen Bing en Nina het gaat redden om nog maar te zwijgen over de onzekere toekomst die Laura tegemoet gaat.
GTST de podcast start vrijdag 8 juli, een dag na de zomercliffhanger, en is te downloaden via de bekende podcast apps.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026