TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Zin in een spannende Nederlandse serie? Maak je dan klaar voor Safe Harbor! Deze reeks gaat over de Rotterdamse haven waar de oude garde drugscriminelen een nieuwe aanwas onwetende cybercriminelen inzet om drugs ongezien Europa in te krijgen.
We weten inmiddels wanneer de reeks met een mix van Nederlandse en internationale sterren te zien zal zijn!
In de serie zien we van Nederlandse bodem Martijn Lakemeier (Willem-Alexander in serie Máxima) en Gaite Jansen. Ook internationale sterren Alfie Allen, Charlie Murphy en Jack Gleeson maken hun opwachting.
Tech-miljardairs worden, dat is het doel van hacker Tobias (Alfie Allen) en zijn ambitieuze beste vriend Marco (Martijn Lakemeier). Maar ze komen in het vizier van de Ierse maffia waardoor ze onbedoeld meegesleurd worden in de Europese drugshandel.
Benieuwd? Safe Harbor zal vanaf 10 januari te zien zijn op Videoland, zo blijkt uit de persfoto's die door RTL naar buiten zijn gebracht.
Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter