TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Schotse schrijver Irvine Welsh verkent in zijn boeken en verhalen de zelfkant van Edinburgh, de stad waar hij opgroeide. Zijn debuut Trainspotting werd een gigantische hit, zowel in de bestsellerlijsten als op het witte doek. Welsh's misdaadthriller Crime is nu bewerkt tot tv-serie.
Rechercheur Ray Lennox (Dougray Scott) heeft een zware periode achter de rug. Het onderzoek naar een kindermoord liet de speurder niet onberoerd. Gecombineerd met zijn voorliefde voor alcohol en cocaïne trok dat een zware wissel op hem. Nu hij zichzelf weer een beetje in de hand heeft, onderzoekt Lennox samen met collega Amanda Drummond (Joanna Vanderham) de verdwijning van een schoolmeisje. De dertienjarige Britney Hamil is door een onbekende meegenomen in een wit busje.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk