TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Joan zit de juwelendief in het nauw.
Joan Hannington (Sophie Turner) kan rekenen op tien jaar cel, tenzij ze het op een akkoordje gooit en informatie geeft over de IRA. De Ierse verzetsbeweging heeft echter mensen binnen en buiten de gevangenis die Joan laten voelen dat er niet met hen te sollen valt.
Het vooruitzicht om haar dochtertje tien jaar te moeten missen is echter nog ondraaglijker. Als Joan op borgtocht vrijkomt, maakt ze plannen voor een laatste kraak en een nieuw leven in het buitenland. Als slachtoffer kiest ze een oude bekende.
"Joan is een vrouw in een mannenwereld", zei Turner over haar personage. "En ze werkt zich uit een diep dal naar de top. Wat haar zo bijzonder maakt is dat ze het helemaal zelf doet."
Joan is op vrijdag 24 januari 2025 om 23:35 uur te zien op NPO 2.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'