TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Joan zit de juwelendief in het nauw.
Joan Hannington (Sophie Turner) kan rekenen op tien jaar cel, tenzij ze het op een akkoordje gooit en informatie geeft over de IRA. De Ierse verzetsbeweging heeft echter mensen binnen en buiten de gevangenis die Joan laten voelen dat er niet met hen te sollen valt.
Het vooruitzicht om haar dochtertje tien jaar te moeten missen is echter nog ondraaglijker. Als Joan op borgtocht vrijkomt, maakt ze plannen voor een laatste kraak en een nieuw leven in het buitenland. Als slachtoffer kiest ze een oude bekende.
"Joan is een vrouw in een mannenwereld", zei Turner over haar personage. "En ze werkt zich uit een diep dal naar de top. Wat haar zo bijzonder maakt is dat ze het helemaal zelf doet."
Joan is op vrijdag 24 januari 2025 om 23:35 uur te zien op NPO 2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk