TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jos staat altijd voor iedereen klaar. Daardoor legt Jan en alleman beslag op zijn tijd, en dat moet een keer verkeerd gaan. De goedzak uit de comedyserie Jos ontmoet deze week een leuke vrouw, maar dan gooien zijn ex Ineke en collega Bert weer roet in het eten.
Het bewaken van zijn grenzen is geen sterk punt van Jos, en ook iets wat vertolker Diederik Ebbinge heeft moeten leren. De ster uit De Luizenmoeder vertelde in interviews openhartig over de burn-out die hij kreeg nadat hij teveel hooi op zijn vork had genomen. "Ik had veel angstaanvallen en paniek. Ik heb acht maanden niet gewerkt." Door therapie en mindfulness kwam Ebbinge er weer bovenop. "Ik voel nu veel sneller signalen. Dan ga ik wat rustiger aan doen." Klinkt als een goed advies voor Jos.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame