TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jos staat altijd voor iedereen klaar. Daardoor legt Jan en alleman beslag op zijn tijd, en dat moet een keer verkeerd gaan. De goedzak uit de comedyserie Jos ontmoet deze week een leuke vrouw, maar dan gooien zijn ex Ineke en collega Bert weer roet in het eten.
Het bewaken van zijn grenzen is geen sterk punt van Jos, en ook iets wat vertolker Diederik Ebbinge heeft moeten leren. De ster uit De Luizenmoeder vertelde in interviews openhartig over de burn-out die hij kreeg nadat hij teveel hooi op zijn vork had genomen. "Ik had veel angstaanvallen en paniek. Ik heb acht maanden niet gewerkt." Door therapie en mindfulness kwam Ebbinge er weer bovenop. "Ik voel nu veel sneller signalen. Dan ga ik wat rustiger aan doen." Klinkt als een goed advies voor Jos.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?