TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jos staat altijd voor iedereen klaar. Daardoor legt Jan en alleman beslag op zijn tijd, en dat moet een keer verkeerd gaan. De goedzak uit de comedyserie Jos ontmoet deze week een leuke vrouw, maar dan gooien zijn ex Ineke en collega Bert weer roet in het eten.
Het bewaken van zijn grenzen is geen sterk punt van Jos, en ook iets wat vertolker Diederik Ebbinge heeft moeten leren. De ster uit De Luizenmoeder vertelde in interviews openhartig over de burn-out die hij kreeg nadat hij teveel hooi op zijn vork had genomen. "Ik had veel angstaanvallen en paniek. Ik heb acht maanden niet gewerkt." Door therapie en mindfulness kwam Ebbinge er weer bovenop. "Ik voel nu veel sneller signalen. Dan ga ik wat rustiger aan doen." Klinkt als een goed advies voor Jos.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten