TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eind vorig jaar kondigde Videoland een tweede seizoen aan van de dramaserie Judas. De serie over het leven van Astrid Holleeder - de zus van crimineel Willem Holleeder - bleek namelijk een succes te zijn. De streamingdienst maakte maandag bekend wanneer we het nieuwe seizoen kunnen verwachten.
En dat is dit najaar al. Een exacte datum laat helaas nog even op zich wachten.
Dit seizoen krijgt de titel Judas II: Dagboek van een Getuige en draait wederom om het leven van Astrid Holleeder. We gaan zien hoe ze afscheid heeft moeten nemen van een werkzaam leven door de zware getuigenis tegen haar criminele broer. Niet alleen in de serie, maar ook in het echte leven wordt Astrid nog steeds volledig beschermd.
De hoofdrollen zijn net als in het eerste seizoen weggelegd voor Gijs Naber (Willem Holleeder), Rifka Lodeizen (Astrid Holleeder) en Marit van Bohemen (Sonja Holleeder). Er is nog niet bekend wie de andere rollen op zich gaan nemen.
Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club
22:20Johan Derksen staat stil bij overlijden Dolly Parton: 'Ze was een held voor mij' (video)
20:29Artiesten zien voor het eerst de Beste Zangers-studio: 'Nu komt het echt dichtbij' (video)
20:15Zien: eerste beelden van het nieuwe seizoen van Strijders
14:35Heel Holland Bakt Kids keert dit najaar terug