TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eind vorig jaar kondigde Videoland een tweede seizoen aan van de dramaserie Judas. De serie over het leven van Astrid Holleeder - de zus van crimineel Willem Holleeder - bleek namelijk een succes te zijn. De streamingdienst maakte maandag bekend wanneer we het nieuwe seizoen kunnen verwachten.
En dat is dit najaar al. Een exacte datum laat helaas nog even op zich wachten.
Dit seizoen krijgt de titel Judas II: Dagboek van een Getuige en draait wederom om het leven van Astrid Holleeder. We gaan zien hoe ze afscheid heeft moeten nemen van een werkzaam leven door de zware getuigenis tegen haar criminele broer. Niet alleen in de serie, maar ook in het echte leven wordt Astrid nog steeds volledig beschermd.
De hoofdrollen zijn net als in het eerste seizoen weggelegd voor Gijs Naber (Willem Holleeder), Rifka Lodeizen (Astrid Holleeder) en Marit van Bohemen (Sonja Holleeder). Er is nog niet bekend wie de andere rollen op zich gaan nemen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten