TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eind vorig jaar kondigde Videoland een tweede seizoen aan van de dramaserie Judas. De serie over het leven van Astrid Holleeder - de zus van crimineel Willem Holleeder - bleek namelijk een succes te zijn. De streamingdienst maakte maandag bekend wanneer we het nieuwe seizoen kunnen verwachten.
En dat is dit najaar al. Een exacte datum laat helaas nog even op zich wachten.
Dit seizoen krijgt de titel Judas II: Dagboek van een Getuige en draait wederom om het leven van Astrid Holleeder. We gaan zien hoe ze afscheid heeft moeten nemen van een werkzaam leven door de zware getuigenis tegen haar criminele broer. Niet alleen in de serie, maar ook in het echte leven wordt Astrid nog steeds volledig beschermd.
De hoofdrollen zijn net als in het eerste seizoen weggelegd voor Gijs Naber (Willem Holleeder), Rifka Lodeizen (Astrid Holleeder) en Marit van Bohemen (Sonja Holleeder). Er is nog niet bekend wie de andere rollen op zich gaan nemen.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom