TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eind vorig jaar kondigde Videoland een tweede seizoen aan van de dramaserie Judas. De serie over het leven van Astrid Holleeder - de zus van crimineel Willem Holleeder - bleek namelijk een succes te zijn. De streamingdienst maakte maandag bekend wanneer we het nieuwe seizoen kunnen verwachten.
En dat is dit najaar al. Een exacte datum laat helaas nog even op zich wachten.
Dit seizoen krijgt de titel Judas II: Dagboek van een Getuige en draait wederom om het leven van Astrid Holleeder. We gaan zien hoe ze afscheid heeft moeten nemen van een werkzaam leven door de zware getuigenis tegen haar criminele broer. Niet alleen in de serie, maar ook in het echte leven wordt Astrid nog steeds volledig beschermd.
De hoofdrollen zijn net als in het eerste seizoen weggelegd voor Gijs Naber (Willem Holleeder), Rifka Lodeizen (Astrid Holleeder) en Marit van Bohemen (Sonja Holleeder). Er is nog niet bekend wie de andere rollen op zich gaan nemen.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien