TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We moeten hiervoor wel terug naar 2011.
Lees ook: GTST Spoilers - maandag 20 t/m donderdag 23 januari 2025
Kevin Hassing staat tegenwoordig vooral bekend als auteur en haalde deze week zelfs het nieuws met de eer om het Kinderboekenweekgeschenk van 2025 te schrijven. Maar zijn cv reikt verder dan dat. Zo maakte hij in 2011 zijn opwachting in het tweeëntwintigste seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden als Ron Bos. Dit gebeurde vlak nadat Wiet (Pip Pellens) het huwelijksfeest van Nina (Marly van der Velden) en Noud (Ruud Feltkamp) verstoorde door er flink op te los te schieten met een pistool.
Door deze roekeloze wraakactie belandde Nina's broertje Lucas (Ferry Doedens) in coma. Zijn grote liefde Edwin (Raynor Arkenbout) bleef dag en nacht bij hem in het ziekenhuis, en zo ontmoette hij dus ook co-assistent Ron Bos. En je raadt het vast al: ze vonden de liefde bij elkaar.
Daar zijn echter nog wel beelden van. Pak de zakdoekjes er wel maar gelijk bij!
Goede Tijden, Slechte Tijden is elke maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruit- en terugkijken kan via Videoland.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO
08:26Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1