TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Achter de schermen van de musical over het Koninklijk Huis gaat het er minder rooskleurig aan toe dan op het toneel. Hoofdrolspeelsters Naomi (Sarah Janneh) en Debby (Noortje Herlaar) hebben slaande ruzie en ook tussen Ming en Hans 2 botert het niet. En dan is er nog het onderzoek naar Dominique. De musicalregisseur blijkt een week voor de première te zijn ontslagen wegens grensoverschrijdend gedrag.
Diederik Ebbinge bedacht, schreef én regisseerde Koningshuis the Musical. In deze komische serie schuwt hij ingewikkelde actuele thema’s niet. “We leven in een interessante tijd. Natuurlijk zijn er altijd dingen die ik dankbaar afzeik, maar de serie zit volgens mij zo in elkaar dat de kijker vooral zelf een mening kan vormen”, zo zegt Ebbinge in Het Parool.
Koningshuis the Musical is iedere zondag rond 20:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten