TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Medium Randolph James is vermoord. Hij blijkt stiekem een psycholoog te zijn die onderzoek doet naar paranormale zaken. Lewis zoekt uit hoe de zaak in elkaar steekt en krijgt daarbij zoals altijd hulp van zijn assistent Hathaway, gespeeld door Laurence Fox.
Deze acteur deed de afgelopen jaren veel stof opwaaien in zijn vaderland. Zo keerde hij zich fel tegen de anticoronamaatregelen van de Britse overheid en raakte hij in opspraak vanwege vermeend racistische opmerkingen over Meghan Markle en Britse soldaten met een Indiase achtergrond.
Ook was hij zo kritisch op de Black Lives Matter-beweging dat zelfs Lewis-tegenspeler Rebecca Front (Jean Innocent) zijn Twitter-account blokkeerde. Van die ruzie is in deze oude aflevering gelukkig nog niets te merken. (HH)
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij