TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Koen (Peter Paul Muller) vindt dat hij Maud (Rifka Lodeizen) veel te weinig ziet, dus regelt hij een weekendje weg. Zus Juliette (Kim van Kooten) zorgt in de tussentijd voor moeder Babs. Terwijl Maud vooral bijslaapt, hebben Babs en Juliette de grootste lol tijdens een dagje shoppen. Totdat Juliette een pashokje uitkomt en Babs weg is. En wie belt ze dan om het allemaal weer op te lossen?
Net zoals Loes Luca een paar jaar voor haar moeder zorgde, had Lodeizen in haar familie ook te maken met dementie. “Bij mijn vader begon het op zijn zestigste”, vertelde ze in Op1. Ze herkent veel van wat Babs in Maud & Babs doet. “De smoesjes, de leugentjes, de misverstanden. Het is vooral heel pijnlijk om te zien dat iemand de grip op zijn leven verliest.” (HH)
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk