TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Koen (Peter Paul Muller) vindt dat hij Maud (Rifka Lodeizen) veel te weinig ziet, dus regelt hij een weekendje weg. Zus Juliette (Kim van Kooten) zorgt in de tussentijd voor moeder Babs. Terwijl Maud vooral bijslaapt, hebben Babs en Juliette de grootste lol tijdens een dagje shoppen. Totdat Juliette een pashokje uitkomt en Babs weg is. En wie belt ze dan om het allemaal weer op te lossen?
Net zoals Loes Luca een paar jaar voor haar moeder zorgde, had Lodeizen in haar familie ook te maken met dementie. “Bij mijn vader begon het op zijn zestigste”, vertelde ze in Op1. Ze herkent veel van wat Babs in Maud & Babs doet. “De smoesjes, de leugentjes, de misverstanden. Het is vooral heel pijnlijk om te zien dat iemand de grip op zijn leven verliest.” (HH)
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden