TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Koen (Peter Paul Muller) vindt dat hij Maud (Rifka Lodeizen) veel te weinig ziet, dus regelt hij een weekendje weg. Zus Juliette (Kim van Kooten) zorgt in de tussentijd voor moeder Babs. Terwijl Maud vooral bijslaapt, hebben Babs en Juliette de grootste lol tijdens een dagje shoppen. Totdat Juliette een pashokje uitkomt en Babs weg is. En wie belt ze dan om het allemaal weer op te lossen?
Net zoals Loes Luca een paar jaar voor haar moeder zorgde, had Lodeizen in haar familie ook te maken met dementie. “Bij mijn vader begon het op zijn zestigste”, vertelde ze in Op1. Ze herkent veel van wat Babs in Maud & Babs doet. “De smoesjes, de leugentjes, de misverstanden. Het is vooral heel pijnlijk om te zien dat iemand de grip op zijn leven verliest.” (HH)
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026