TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het was nobel van Maud (Rifka Lodeizen) om haar dementerende moeder Babs (Loes Luca) dichtbij zich te willen hebben, maar de mantelzorgwoning in de tuin bezorgt haar aardig wat hoofdbrekens. Als de gemeente laat weten dat het huisje weggehaald moet worden, is ze de wanhoop nabij.
Mauds zus Juliette (Georgina Verbaan) doet daar in deze aflevering van Maud & Babs nog een schepje bovenop, want zij komt met de schokkende mededeling dat zij en Maud verschillende vaders hebben. Maud zou de dochter zijn van Fransman Jacques en daarom geen zeggenschap hebben over de verkoop van het ouderlijk huis.
Als Maud in de jachthaven op zoek gaat naar haar man Koen (Peter Paul Muller) voor wat broodnodige steun, treft ze hem midden in een belangrijk vader-zoongesprek.
Het tweede seizoen van Maud & Babs is sinds 3 november iedere vrijdag te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin