TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nu Babs (Loes Luca), die dementie heeft, in een mantelzorghuisje woont bij haar dochter Maud (Rifka Lodeizen) in de tuin, lijkt ze daar prima te aarden. Dat komt ook omdat de vertrouwde thuishulp Gino, Mauds steun en toeverlaat, nog steeds voor Babs komt zorgen. Mauds zus Juliette vindt de verhuizing van hun moeder al vanaf het begin een slecht idee. Als ze in het huisje langskomt, raakt Babs helemaal van de kaart.
In de dramaserie Maud & Babs speelt Georgina Verbaan dit seizoen de rol van Juliette. “Toen ik in de twintig was, vond ik ouder worden echt een angstaanjagend idee”, vertelde ze onlangs in Marie Claire. “Nu ben ik er heel relaxed onder. Ik word echt zo’n zure vrouw van middelbare leeftijd, maar daar geniet ik eigenlijk wel een beetje van.”
Het tweede seizoen van Maud & Babs is sinds 3 november iedere vrijdag om 21:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 10 november 2023.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'