TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Maud heeft heel wat overhoopgehaald om voor haar moeder Babs te kunnen zorgen. Dit seizoen van Maud & Babs heeft ze een mantelzorgwoning in de tuin, een klagende echtgenoot en ruzie met haar zusje.
Actrice Rifka Lodeizen hoefde niet ver te zoeken om zich in haar personage in te leven. “Die mantelzorger ben ik ook geweest”, vertelt ze in Het Parool. “Ik herken de irritatie en de frustratie die bij een oudste zus horen. Ik ben ook de oudste, ik heb ook de neiging dingen meteen op me te nemen.”
Gelukkig werpen Mauds vele inspanningen wel hun vruchten af, want in deze aflevering gaat Babs (Loes Luca) naar een zorgboerderij waar ze het uitstekend naar haar zin heeft. Dat geeft Maud wat tijd voor andere zaken, zoals de verkoop van Babs’ huis.
Het tweede seizoen van Maud & Babs is sinds 3 november iedere vrijdag te zien bij Omroep MAX op NPO1.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid