TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor zo’n landelijk plaatsje vinden er in Midsomer opvallend veel moorden plaats. Feestelijk bedoelde evenementen krijgen daardoor vaak een grimmige wending.
Deze week doet Sarah Barnaby met het amateur-operagezelschap een lugubere vondst in Midsomer murders als ze tijdens de repetities het dode lichaam van een onbekende man aantreffen in een schatkist. Sarahs man, rechercheur John Barnaby, gaat op zoek naar de moordenaar die graag in het middelpunt van de belangstelling lijkt te staan.
Al sinds de eerste aflevering van de Britse misdaadserie speelt de Schotse actrice Fiona Dolman de rol van Sarah. Het hoofd van de middelbare school had aanvankelijk een bescheiden rol, maar is vaker te zien sinds Sarah en John (Neil Dudgeon) hun dochtertje kregen.
De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start