TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor zo’n landelijk plaatsje vinden er in Midsomer opvallend veel moorden plaats. Feestelijk bedoelde evenementen krijgen daardoor vaak een grimmige wending.
Deze week doet Sarah Barnaby met het amateur-operagezelschap een lugubere vondst in Midsomer murders als ze tijdens de repetities het dode lichaam van een onbekende man aantreffen in een schatkist. Sarahs man, rechercheur John Barnaby, gaat op zoek naar de moordenaar die graag in het middelpunt van de belangstelling lijkt te staan.
Al sinds de eerste aflevering van de Britse misdaadserie speelt de Schotse actrice Fiona Dolman de rol van Sarah. Het hoofd van de middelbare school had aanvankelijk een bescheiden rol, maar is vaker te zien sinds Sarah en John (Neil Dudgeon) hun dochtertje kregen.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer