TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor zo’n landelijk plaatsje vinden er in Midsomer opvallend veel moorden plaats. Feestelijk bedoelde evenementen krijgen daardoor vaak een grimmige wending.
Deze week doet Sarah Barnaby met het amateur-operagezelschap een lugubere vondst in Midsomer murders als ze tijdens de repetities het dode lichaam van een onbekende man aantreffen in een schatkist. Sarahs man, rechercheur John Barnaby, gaat op zoek naar de moordenaar die graag in het middelpunt van de belangstelling lijkt te staan.
Al sinds de eerste aflevering van de Britse misdaadserie speelt de Schotse actrice Fiona Dolman de rol van Sarah. Het hoofd van de middelbare school had aanvankelijk een bescheiden rol, maar is vaker te zien sinds Sarah en John (Neil Dudgeon) hun dochtertje kregen.
Partnerbijdrage
Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast
08:00Carlo Boszhard tipt Op Zoek naar Marlotte: 'Deze podcast is geniaal, maar bovenal triest'
07:42De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, MasterChef Australië: Dessert masters, I, Robot