TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Voor zo’n landelijk plaatsje vinden er in Midsomer opvallend veel moorden plaats. Feestelijk bedoelde evenementen krijgen daardoor vaak een grimmige wending.
Deze week doet Sarah Barnaby met het amateur-operagezelschap een lugubere vondst in Midsomer murders als ze tijdens de repetities het dode lichaam van een onbekende man aantreffen in een schatkist. Sarahs man, rechercheur John Barnaby, gaat op zoek naar de moordenaar die graag in het middelpunt van de belangstelling lijkt te staan.
Al sinds de eerste aflevering van de Britse misdaadserie speelt de Schotse actrice Fiona Dolman de rol van Sarah. Het hoofd van de middelbare school had aanvankelijk een bescheiden rol, maar is vaker te zien sinds Sarah en John (Neil Dudgeon) hun dochtertje kregen.
Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum