TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Naar schatting telt het Verenigd Koninkrijk meer dan 75.000 neopaganisten: mensen met een vorm van voorchristelijk geloof, zoals wicca of druïdisme. Gewoonlijk halen ze alleen het nieuws met hun ceremonies bij Stonehenge, maar in deze aflevering van Midsomer Murders komt een groepje paganisten in Midsomer Oaks in botsing met de lokale kerk.
De eerste dode valt tijdens een benefietoptreden door illusionist Gideon Latimer (Andrew Lee Potts). Bij een van de trucs raakt een kist los van zijn veiligheidslijnen en verplettert een dorpsbewoner. Volgens kapelaan Andrew Maplin is het de straf van God voor de heidense gebruiken in Midsomer Oaks, maar hoofdinspecteur John Barnaby (Neil Dudgeon) ziet bewijs voor sabotage. De vraag is alleen wie het beoogde slachtoffer was.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk