TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de derde en voorlopig laatste aflevering van Murder in Provence doet rechter Antoine Verlaque (Roger Allam) onderzoek naar de dood van een bankmedewerker. Ook verdwijnt er een oudere vrouw. Houden de twee zaken verband met elkaar?
Het blijkt een lastige klus voor Verlaque, die in zijn vrouw Marine (Nancy Carroll) een prima klankbord heeft. Ook in het echte leven hebben de twee hoofdrolspelers veel aan elkaar. "We vertellen elkaar altijd eerlijk wat we van elkaars werk vinden", vertelde Carroll aan een Britse mediasite.
Iets wat kan door de grote mate van respect die de twee voor elkaar hebben. "We hebben chemie en vinden het heerlijk om samen te werken. Dat deden we voor het eerst al in 2011. Ik heb het gevoel dat ik Roger echt al een eeuwigheid ken."
De slotaflevering van Murder in Provence is op zaterdag 13 april vanaf 22:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht