TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de derde en voorlopig laatste aflevering van Murder in Provence doet rechter Antoine Verlaque (Roger Allam) onderzoek naar de dood van een bankmedewerker. Ook verdwijnt er een oudere vrouw. Houden de twee zaken verband met elkaar?
Het blijkt een lastige klus voor Verlaque, die in zijn vrouw Marine (Nancy Carroll) een prima klankbord heeft. Ook in het echte leven hebben de twee hoofdrolspelers veel aan elkaar. "We vertellen elkaar altijd eerlijk wat we van elkaars werk vinden", vertelde Carroll aan een Britse mediasite.
Iets wat kan door de grote mate van respect die de twee voor elkaar hebben. "We hebben chemie en vinden het heerlijk om samen te werken. Dat deden we voor het eerst al in 2011. Ik heb het gevoel dat ik Roger echt al een eeuwigheid ken."
De slotaflevering van Murder in Provence is op zaterdag 13 april vanaf 22:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
