TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de derde en voorlopig laatste aflevering van Murder in Provence doet rechter Antoine Verlaque (Roger Allam) onderzoek naar de dood van een bankmedewerker. Ook verdwijnt er een oudere vrouw. Houden de twee zaken verband met elkaar?
Het blijkt een lastige klus voor Verlaque, die in zijn vrouw Marine (Nancy Carroll) een prima klankbord heeft. Ook in het echte leven hebben de twee hoofdrolspelers veel aan elkaar. "We vertellen elkaar altijd eerlijk wat we van elkaars werk vinden", vertelde Carroll aan een Britse mediasite.
Iets wat kan door de grote mate van respect die de twee voor elkaar hebben. "We hebben chemie en vinden het heerlijk om samen te werken. Dat deden we voor het eerst al in 2011. Ik heb het gevoel dat ik Roger echt al een eeuwigheid ken."
De slotaflevering van Murder in Provence is op zaterdag 13 april vanaf 22:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk