TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Ook de recensies waren best goed. Bovendien eindigde de spionagethriller met een cliffhanger van jewelste dus het is nogal balen dat er geen vervolg komt. De reden dat Hit & Run niet door mag is een geldkwestie. De serie is namelijk schrikbarend duur.
Mede door de pandemie duurde het drie jaar om 'm te maken en dat er gefilmd werd op een paar continenten hielp ook niet mee om de kosten te drukken.
Lees ook: 5 keiharde series die lijken op Hit & Run
Hit & Run gaat over de gelukkig getrouwde Segev wiens leven op z'n kop komt te staan wanneer zijn vrouw overlijdt nadat ze express wordt aangereden in Tel-Aviv. De moordenaars vluchten naar Amerika en Segev gaat achter ze aan. Het seizoen eindigt met een ontvoering, maar hoe dat afloopt zullen we dus nooit weten.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland