TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op haar Instagram verklapt ze alvast het een en ander.
Lees ook: Alles over Goede Tijden, Slechte Tijden
De vaste kijkers van Goede Tijden, Slechte Tijden houden al sinds 1 juni hun adem in. In de cliffhanger was namelijk te zien hoe alle Meerdijkers, op de kinderen Nola, Manu, Max en Tom na, na het huwelijk van Laura Selmhorst (Jette van der Meij) en Henk Visser (Johnny Kraaijkamp) betrokken raakten bij een massale kettingbotsing. De vraag is nog altijd: wie overleeft het ongeluk en wie niet?
Als je echter dacht dat het na de cliffhanger meteen koek en ei is, heb je het mis. Noa Zwan, die de rol van Demi Verduyn vertolkt, blikt op haar Instagram Stories alvast vooruit als een kijker haar vraagt hoe ze de opnames vond. "Ja, echt heel vet! Maar de afleveringen die nog moeten komen, zijn echt nog vetter", aldus de actrice.
Met een beetje speculeren lijkt het er hiermee op dat haar karakter Demi Verduyn het ongeluk zal overleven. Maar wie zal het zeggen? Het 34e seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf 24 augustus al een week vooruit te kijken bij Videoland. De lineaire kijkers ploffen op 28 augustus weer rond 20:00 uur voor de buis.
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'