TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op een landerige middag, wanneer de verveling lijkt toe te slaan op de alarmcentrale, krijgt Boudewijn (Joris Smit) een mysterieus telefoontje. Er is alleen muziek te horen en dit lijkt het werk van een grappenmaker, tot de persoon terugbelt en Joyce (Jenny Mijnhijmer) aan de telefoon krijgt.
In dit seizoensslot van dramaserie Nood probeert Joyce duidelijk te maken dat 112 alleen voor noodgevallen is bedoeld. De beller laat zich niet uit het veld slaan en laat al snel blijken dat hij Joyce van vroeger kent. Sterker nog, het lijkt erop dat hij nog een appeltje met haar te schillen heeft. Langzamerhand komen pijnlijke herinneringen naar boven. Intussen voert Joyce een zenuwslopend gesprek dat - als zij en Boudewijn niet oppassen - kan uitlopen op een catastrofe.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?