TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Actrice Melody Klaver moet flink aan de bak in deze aflevering van Nood. In haar rol als 112-centralist Lieke krijgt ze doorgaans mensen aan de lijn die in levensbedreigende situaties verkeren. Ditmaal moet Klaver het zonder tegenspelers stellen: haar personage kan alleen maar meeluisteren als ze een belletje krijgt van de zachtaardige Redouan.
Uitgerekend op zijn eerste dag als manager van een bouwmarkt krijgt Redouan te maken met een gewapende overval. De dief wil dat hij de kluis opent, maar daar zit een tijdslot van vijftien minuten op. In de verwarring weet Reduan 112 te bellen zodat Lieke ongemerkt in actie kan komen. Maar terwijl ze stappen zet om hem te laten evacueren ontdekt ze dat de overvaller meer is dan een schietgrage macho die uit is op geld.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis