TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat de NPO de afgelopen jaren heel wat succesvolle series heeft gebracht is duidelijk. En na het succes van De Stamhouder is er nu een nieuwe oorlogsserie in de maak over de Joodse Raad.
De serie wordt geproduceerd door Levitate Film, dat eerder al de bioscoophit De Slag om de Schelde maakte.
De vijfdelige serie is gebaseerd op het waargebeurde verhaal en het boek De Joodsche Raad, het drama van Abraham Asscher en David Cohen van journalist Hans Knoop uit 1983. Het verhaal wordt verteld door de ogen van David Cohen. Hij was de voorzitter van de Joodse Raad.
“In de serie worden de onvoorstelbare dilemma's waar de Duitse overheerser de Joodse gemeenschap voor stelde in beeld gebracht”, aldus de producent.
De opnames voor de serie zijn inmiddels begonnen, maar wie we precies gaan zien in de hoofdrollen is nog niet bekend. Het scenario is geschreven door Roos Ouwehand die ook aan Oogappels meewerkte en Paul Jan Nelissen. Hij is verantwoordelijk voor Van God los en Oorlogswinter. De regie is in handen van Paula van der Oest, Matthijs van Heijningen jr. en Alain de Levita.
Wanneer we de serie precies kunnen zien is nog niet duidelijk, maar de verwachting is 2024.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje