TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Grappig genoeg waren de opnames hiervoor al in 2016.
De detectiveserie Odds draait om Tom (Willem Voogd) en Neil (Tygo Gernandt), twee mannen die op papier niet meer van elkaar konden verschillen. Tom leeft namelijk in een wereld van statistieken en cijfers, terwijl Neil een levensgenieter is pur sang. De twee compleet verschillende mannen blijken echter het perfecte team te zijn om onoplosbare misdaden te ontrafelen. Iets wat ook niet onopgemerkt blijft door de ambitieuze rechercheur Kim, die hen besluit in te zetten als consultants.
Naast Tygo Gernandt en Willem Voogd zijn er in Odds rollen weggelegd voor Oscar Aerts en Hannah Hoekstra. In een persbericht werd beloofd dat Odds zou starten in januari 2017, maar die datum werd later ingetrokken. Waarom de serie vervolgens een dikke vijf jaar op de plank heeft gelegen, is niet bekend en ook niet meer belangrijk.
De 10 afleveringen zijn nu namelijk wel te zien, exclusief bij Videoland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?