TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Grappig genoeg waren de opnames hiervoor al in 2016.
De detectiveserie Odds draait om Tom (Willem Voogd) en Neil (Tygo Gernandt), twee mannen die op papier niet meer van elkaar konden verschillen. Tom leeft namelijk in een wereld van statistieken en cijfers, terwijl Neil een levensgenieter is pur sang. De twee compleet verschillende mannen blijken echter het perfecte team te zijn om onoplosbare misdaden te ontrafelen. Iets wat ook niet onopgemerkt blijft door de ambitieuze rechercheur Kim, die hen besluit in te zetten als consultants.
Naast Tygo Gernandt en Willem Voogd zijn er in Odds rollen weggelegd voor Oscar Aerts en Hannah Hoekstra. In een persbericht werd beloofd dat Odds zou starten in januari 2017, maar die datum werd later ingetrokken. Waarom de serie vervolgens een dikke vijf jaar op de plank heeft gelegen, is niet bekend en ook niet meer belangrijk.
De 10 afleveringen zijn nu namelijk wel te zien, exclusief bij Videoland.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los