TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het St. Mary’s ziekenhuis opent de deuren voor een tweede seizoen van de Canadese dramaserie Nurses, waarin vijf jonge verpleegkundigen de hoofdrol spelen.
In de laatste aflevering van het eerste seizoen zag Ashley (Natasha Calis) zich genoodzaakt om Sinead (Cathy White) aan te spreken op haar drinkgedrag. Haar alcoholprobleem werd steeds erger waardoor ze bijna een onvergeeflijke fout op de werkvloer maakte.
In deze nieuwe reeks zijn er weer andere zaken waar de verpleegkundigen zich mee bezig moeten houden. Zo is de nieuwe manager Kate Faulkner vast van plan om de dingen anders aan te pakken. De Canadese actrice Rachael Ancheril speelt Kate. Eerder was ze onder meer te zien in de televisieseries Rookie Blue en Star Trek: Discovery.
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025