TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Oogappels heeft Fabie (Bracha van Doesburgh) een relatie met Laszlo, maar ze begint zich steeds meer zorgen te maken over het leeftijdsverschil met haar jongere lover.
“Fabie is na bijna zeven jaar verweven met mij, ze is als een makkelijke jas die ik aantrek", analyseert de actrice. "Wat ik heel leuk aan Fabie vind, is dat ze alles zo goed mogelijk probeert te doen. Dat herken ik ook in mezelf. Maar ze wordt af en toe wel wat hysterisch als het niet lukt. En ook in de liefde maakt Fabie het niet makkelijk voor zichzelf."
"Ik kijk soms samen met Daan (Schuurmans, Bracha’s echtgenoot) een aflevering en dan zegt hij: ‘Heb je eindelijk een leuke man, ben je het weer helemaal aan het verpesten, wat doe je nou!’ Haha, dat is inderdaad wat Fabie vaak doet.”
Oogappels is elke woensdagavond om 20:35 uur te zien op NPO1. Deze aflevering zie je op woensdag 15 oktober 2025.
De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'
10:56Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom
09:57De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix