TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will Koopman, de bedenker en regisseur van Oogappels, heeft over werk niet te klagen. Naast de populaire dramaserie regisseert ze ook de luchtige serie Eén Grote Familie, die vorige maand van start ging op Videoland, en later dit jaar verschijnt haar filmkomedie Neem me mee in de bioscopen.
Oogappels-acteur Thor Braun, die de rol van Chris Larooi speelt, had in een recent interview niets dan lof voor Koopman. "Zij is zo ervaren en zo positief, ze geeft me vertrouwen", vertelde hij in het AD. "Ze is ook de moeder van de set."
In deze aflevering gaat het niet zo goed met Lodewijk, de opa van Chris. Lodewijk (Hans Croiset) is ingetrokken bij zijn zoon Erik (Ramsey Nasr), maar kan bijna niets meer zelf. Eriks rol van mantelzorger wordt steeds zwaarder.
Benieuwd hoe dit afloopt? Oogappels is iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 1 november.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'