TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will Koopman, de bedenker en regisseur van Oogappels, heeft over werk niet te klagen. Naast de populaire dramaserie regisseert ze ook de luchtige serie Eén Grote Familie, die vorige maand van start ging op Videoland, en later dit jaar verschijnt haar filmkomedie Neem me mee in de bioscopen.
Oogappels-acteur Thor Braun, die de rol van Chris Larooi speelt, had in een recent interview niets dan lof voor Koopman. "Zij is zo ervaren en zo positief, ze geeft me vertrouwen", vertelde hij in het AD. "Ze is ook de moeder van de set."
In deze aflevering gaat het niet zo goed met Lodewijk, de opa van Chris. Lodewijk (Hans Croiset) is ingetrokken bij zijn zoon Erik (Ramsey Nasr), maar kan bijna niets meer zelf. Eriks rol van mantelzorger wordt steeds zwaarder.
Benieuwd hoe dit afloopt? Oogappels is iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 1 november.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6