TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Will Koopman, de bedenker en regisseur van Oogappels, heeft over werk niet te klagen. Naast de populaire dramaserie regisseert ze ook de luchtige serie Eén Grote Familie, die vorige maand van start ging op Videoland, en later dit jaar verschijnt haar filmkomedie Neem me mee in de bioscopen.
Oogappels-acteur Thor Braun, die de rol van Chris Larooi speelt, had in een recent interview niets dan lof voor Koopman. "Zij is zo ervaren en zo positief, ze geeft me vertrouwen", vertelde hij in het AD. "Ze is ook de moeder van de set."
In deze aflevering gaat het niet zo goed met Lodewijk, de opa van Chris. Lodewijk (Hans Croiset) is ingetrokken bij zijn zoon Erik (Ramsey Nasr), maar kan bijna niets meer zelf. Eriks rol van mantelzorger wordt steeds zwaarder.
Benieuwd hoe dit afloopt? Oogappels is iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 1 november.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene