TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De altijd zo opgeruimde Carola Metsers (Eva Van der Gucht) is helemaal ontredderd in de dramaserie Oogappels. Nadat haar man Marcel (Mike Libanon) zijn biezen pakte verkeerde ze in shock, en nu het tot Carola doordringt dat hij haar echt gaat verlaten weet ze zich totaal geen raad.
De in Antwerpen opgegroeide Eva Van der Gucht volgde de Academie voor Kleinkunst in Amsterdam. Sindsdien speelt ze zowel Vlaamse rollen - bijvoorbeeld in de tv-serie Mijn Slechtste Beste Vriendin - als Nederlandse.
De ster uit Oogappels is komend jaar ook te zien in de Nederlandse theaterzalen. Samen met Stefan de Walle speelt Van der Gucht in Herman, naar het gelijknamige boek van Marc van Bree. In het stuk is het juist Van der Gucht die haar partner ontredderd achterlaat.
Oogappels is sinds 13 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1 en NPO Start. Vooruitkijken kan via NLZiet en NPO Plus.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers