TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De altijd zo opgeruimde Carola Metsers (Eva Van der Gucht) is helemaal ontredderd in de dramaserie Oogappels. Nadat haar man Marcel (Mike Libanon) zijn biezen pakte verkeerde ze in shock, en nu het tot Carola doordringt dat hij haar echt gaat verlaten weet ze zich totaal geen raad.
De in Antwerpen opgegroeide Eva Van der Gucht volgde de Academie voor Kleinkunst in Amsterdam. Sindsdien speelt ze zowel Vlaamse rollen - bijvoorbeeld in de tv-serie Mijn Slechtste Beste Vriendin - als Nederlandse.
De ster uit Oogappels is komend jaar ook te zien in de Nederlandse theaterzalen. Samen met Stefan de Walle speelt Van der Gucht in Herman, naar het gelijknamige boek van Marc van Bree. In het stuk is het juist Van der Gucht die haar partner ontredderd achterlaat.
Oogappels is sinds 13 september iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1 en NPO Start. Vooruitkijken kan via NLZiet en NPO Plus.
Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'