TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Merel (Malou Gorter) heeft het maar druk met de mannen in Oogappels.
Bekijk ook: Win 3x het boek Oogappels. Opvoeden, puberstress & ouderleed
Ze maakt een wandeling met Erik (Ramsey Nasr), met wie het niet zo goed gaat. Sinds hij weer alleen woont, is zijn regeldrang erger dan ooit en wordt iedereen in zijn omgeving gek van hem. Merel raadt hem aan om zich niet zo te verzetten en uit te zoeken wat hij nu eigenlijk wil in zijn leven.
Nummer 2 op Merels lijst is Bastiaan (Kasper van Kooten), die al tijden niets van zich laat horen. Volgens Bastiaan is er niet zoveel aan de hand en is hij er na twee weken rust wel weer bovenop. Als hij vertelt dat de huisarts het een burn-out noemt, begint Merel zich echter nog grotere zorgen te maken.
Oogappels is iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1. Deze aflevering staat gepland voor woensdag 3 december 2025.
Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag