TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de luchtige dramaserie Oogappels weet Merel Larooi zichzelf weer te overtreffen. Dagelijks gaat ze in het zorghotel op bezoek bij Marcel, die herstellende is van zijn hartaanval. Natuurlijk gedraagt ze zich weer onmogelijk en gaat ze over alle grenzen. Hoe is Merel zo'n sociaal onhandige bemoeial en controlefreak geworden?
Malou Gorter analyseerde haar eigen personage aan tafel bij Khalid & Sophie. "Een van de goede dingen aan de serie is dat je de ouders van de ouders ook ziet", zegt de actrice. "Als je Merels moeder ziet begrip je Merel beter, want zij is Merel in het kwadraat qua rigiditeit en liefdeloosheid."
Ook de kinderen maken deze week weer veel mee: Max is verliefd, Lieke ergert zich aan haar huisgenoten en Sammie en Chris maken reisplannen.
Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die