TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de luchtige dramaserie Oogappels weet Merel Larooi zichzelf weer te overtreffen. Dagelijks gaat ze in het zorghotel op bezoek bij Marcel, die herstellende is van zijn hartaanval. Natuurlijk gedraagt ze zich weer onmogelijk en gaat ze over alle grenzen. Hoe is Merel zo'n sociaal onhandige bemoeial en controlefreak geworden?
Malou Gorter analyseerde haar eigen personage aan tafel bij Khalid & Sophie. "Een van de goede dingen aan de serie is dat je de ouders van de ouders ook ziet", zegt de actrice. "Als je Merels moeder ziet begrip je Merel beter, want zij is Merel in het kwadraat qua rigiditeit en liefdeloosheid."
Ook de kinderen maken deze week weer veel mee: Max is verliefd, Lieke ergert zich aan haar huisgenoten en Sammie en Chris maken reisplannen.
Durft Hélène Hendriks Lil' Kleine uit te nodigen in De Oranjezomer?
10:51Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee