TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Niets missen? Wij hebben de details!
Lees ook: Malou Gorter bevestigt: Oogappels krijgt zevende seizoen
Als er een serie van Nederlandse bodem eigenlijk geen introductie meer nodig heeft, is het de met een Gouden Televizier-Ring bekroonde reeks Oogappels wel. Inmiddels zijn miljoenen kijkers er al van op de hoogte dat deze reeks draait om vier Amersfoortse gezinnen en hun perikelen.
Zo probeert Fabie (Bracha van Doesburgh) al seizoenen lang haar pubers aan een gezondere levensstijl te helpen, terwijl Merel (Malou Gorter) haar gezin uit elkaar ziet vallen, vooral door de komst van de vrijgevochten zoon van haar man Erik (Ramsey Nasr).
Mocht dit bovenstaande nu wel nieuwe informatie voor je zijn, heb je geluk. BNNVARA zendt vanaf dinsdag 11 juni iedere werkdag rond de klok van 19:30 uur een aflevering uit van het eerste seizoen, dat tevens al te bingen is via NPO Plus en NLZiet. Voor de vaste fans is dit tevens een leuk opwarmertje, want dit najaar zal het zesde seizoen van Oogappels te zien zijn bij BNNVARA op NPO1.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint