TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Niets missen? Wij hebben de details!
Lees ook: Malou Gorter bevestigt: Oogappels krijgt zevende seizoen
Als er een serie van Nederlandse bodem eigenlijk geen introductie meer nodig heeft, is het de met een Gouden Televizier-Ring bekroonde reeks Oogappels wel. Inmiddels zijn miljoenen kijkers er al van op de hoogte dat deze reeks draait om vier Amersfoortse gezinnen en hun perikelen.
Zo probeert Fabie (Bracha van Doesburgh) al seizoenen lang haar pubers aan een gezondere levensstijl te helpen, terwijl Merel (Malou Gorter) haar gezin uit elkaar ziet vallen, vooral door de komst van de vrijgevochten zoon van haar man Erik (Ramsey Nasr).
Mocht dit bovenstaande nu wel nieuwe informatie voor je zijn, heb je geluk. BNNVARA zendt vanaf dinsdag 11 juni iedere werkdag rond de klok van 19:30 uur een aflevering uit van het eerste seizoen, dat tevens al te bingen is via NPO Plus en NLZiet. Voor de vaste fans is dit tevens een leuk opwarmertje, want dit najaar zal het zesde seizoen van Oogappels te zien zijn bij BNNVARA op NPO1.
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special