TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Niets missen? Wij hebben de details!
Lees ook: Malou Gorter bevestigt: Oogappels krijgt zevende seizoen
Als er een serie van Nederlandse bodem eigenlijk geen introductie meer nodig heeft, is het de met een Gouden Televizier-Ring bekroonde reeks Oogappels wel. Inmiddels zijn miljoenen kijkers er al van op de hoogte dat deze reeks draait om vier Amersfoortse gezinnen en hun perikelen.
Zo probeert Fabie (Bracha van Doesburgh) al seizoenen lang haar pubers aan een gezondere levensstijl te helpen, terwijl Merel (Malou Gorter) haar gezin uit elkaar ziet vallen, vooral door de komst van de vrijgevochten zoon van haar man Erik (Ramsey Nasr).
Mocht dit bovenstaande nu wel nieuwe informatie voor je zijn, heb je geluk. BNNVARA zendt vanaf dinsdag 11 juni iedere werkdag rond de klok van 19:30 uur een aflevering uit van het eerste seizoen, dat tevens al te bingen is via NPO Plus en NLZiet. Voor de vaste fans is dit tevens een leuk opwarmertje, want dit najaar zal het zesde seizoen van Oogappels te zien zijn bij BNNVARA op NPO1.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?