TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gorter was te gast in het radioprogramma Volgspot om onder meer te vertellen over de voorstelling die ze op 4 mei speelt in het kader van Theater na de Dam. Uiteraard kwam ook haar tv-werk ter sprake.
Momenteel zijn de makers van Oogappels bezig met het afronden van seizoen zes dat dit najaar wordt verwacht op NPO 1. Maar Gorter praatte haar mond voorbij en bevestigde aan presentator Hijlco Span dat de koek daarna nog niet op is: er komt een zevende seizoen.
Afgelopen oktober werd Oogappels door tv-kijkend Nederland beloond met de Gouden Televizier-Ring. De komische dramareeks over het wel en wee van verschilllende gezinnen liet met 39 procent van de stemmen concurrenten B&B vol liefde en De oranjezomer achter zich.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'