TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Gorter was te gast in het radioprogramma Volgspot om onder meer te vertellen over de voorstelling die ze op 4 mei speelt in het kader van Theater na de Dam. Uiteraard kwam ook haar tv-werk ter sprake.
Momenteel zijn de makers van Oogappels bezig met het afronden van seizoen zes dat dit najaar wordt verwacht op NPO 1. Maar Gorter praatte haar mond voorbij en bevestigde aan presentator Hijlco Span dat de koek daarna nog niet op is: er komt een zevende seizoen.
Afgelopen oktober werd Oogappels door tv-kijkend Nederland beloond met de Gouden Televizier-Ring. De komische dramareeks over het wel en wee van verschilllende gezinnen liet met 39 procent van de stemmen concurrenten B&B vol liefde en De oranjezomer achter zich.
De TV van gisteren: Emotionele aflevering van Oogappels laat kijkers niet onberoerd
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Undercover in Nederland, A Million Ways to Die in the West
06:00Advent dag 11 | Win 3x 'Het date boekje' van Stan Molemaker
00:57Komende week in GTST: Herhaalde huilbuien en de poerende praatstok
19:02Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe RTL 4-programma Pandora