TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geruchten deden al langer de ronde, maar nu is het ook officieel: Saved by the bell komt terug op tv. Met in ieder geval een deel van de oude cast werkt zender NBC aan een revival van de aloude jaren 90 comedy.
In ieder geval Mario Lopez en Elizabeth Berkeley hebben al aangegeven mee te willen doen. Eerder gaf ook Mark-Paul Gosselaar, de hoofdrolspeler van toen, al aan niet negatief tegenover een remake te staan, mits het script goed was. Of hij dat nu vindt, is dus nog niet duidelijk. Mark-Paul Gosselaar is overigens half Nederlands en spreekt ook nog een aardig woordje Nederlands, zo vertelde hij eerder dit jaar in een interview met Televizier.
De bedoeling is dat de serie in april 2020 al te zien is bij Peacock, de streamingdienst van de Amerikaanse zender NBC. Of en wanneer Saved by the bell ook in Nederland te zien is, is niet bekend.
Terugkijken: Bouke Scholten schittert met ‘An American Trilogy’ in RTL Tonight (video)
07:10Eerste beelden: afscheidsconcert Golden Earring maandag te zien op NPO1
11:27De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'