TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geruchten deden al langer de ronde, maar nu is het ook officieel: Saved by the bell komt terug op tv. Met in ieder geval een deel van de oude cast werkt zender NBC aan een revival van de aloude jaren 90 comedy.
In ieder geval Mario Lopez en Elizabeth Berkeley hebben al aangegeven mee te willen doen. Eerder gaf ook Mark-Paul Gosselaar, de hoofdrolspeler van toen, al aan niet negatief tegenover een remake te staan, mits het script goed was. Of hij dat nu vindt, is dus nog niet duidelijk. Mark-Paul Gosselaar is overigens half Nederlands en spreekt ook nog een aardig woordje Nederlands, zo vertelde hij eerder dit jaar in een interview met Televizier.
De bedoeling is dat de serie in april 2020 al te zien is bij Peacock, de streamingdienst van de Amerikaanse zender NBC. Of en wanneer Saved by the bell ook in Nederland te zien is, is niet bekend.
De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'
10:45Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv
10:33Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment