TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Dat er een film zou komen van de extreem populaire serie, werd begin dit jaar bekendgemaakt. De coronacrisis zorgde ervoor dat het daarna een beetje stil werd rondom het onderwerp. Ook tijdens het interview met Radio 5 waarschuwde Martens dat corona nog steeds voor vertraging kan zorgen, maar in principe start de cast volgens haar in september met de opnames voor de film.
"Ik kan niet wachten! Iedereen heeft enorm veel zin", vertelt de actrice die de populaire rol van de nogal snel aangebrande Ursula speelt in de serie.
De Luizenmoeder-film wordt (net als de serie) geregisseerd door Ilse Warringa, die we vooral kennen van haar rol als Juf Ank. Wanneer de film in de bioscoop verschijnt, is nog niet bekend.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los