TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Liefhebbers van de populaire serie kijken alweer reikhalzend uit naar de nieuwe misdaadzaken waar de bekende karakters mee te maken gaan krijgen.
Bekende gezichten als Huub Stapel, Mark van Eeuwen, Anneke Sluiters & Cees Geel kruipen uiteraard weer in hun vertrouwde rollen en het nieuwe seizoen van Flikken Rotterdam zal in 2025 op NPO1 te zien zijn.
Flikken Rotterdam begon ooit als een spin-off van Flikken Maastricht, dat alweer zijn negentiende seizoen ingaat, maar groeide in de loop der jaren uit tot bijna net zo’n groot succes. Waar Victor Reinier en Angela Schijf steevast te vinden zijn in het meest zuidelijk deel van het land waken Geel, Van Eeuwen en Sluiters in hun rollen als Dries van Weelden, Stan Vroom en Carolien Verbeek over de Maasstad. Daar is, zeker in de wereldberoemde maar ook beruchte havens, altijd wel wat gaande.
De laatste aflevering van Flikken Rotterdam werd november vorig jaar uitgezonden en daarin was de kijker getuige van de klopjacht op een informant in de eigen gelederen van het bureau. Het leverde een spannende cliffhanger op en de vraag is nu natuurlijk: hoe loopt dit af?
Het achtste seizoen van Flikken Rotterdam zal in 2025 te zien zijn op NPO1.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond