TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Liefhebbers van de populaire serie kijken alweer reikhalzend uit naar de nieuwe misdaadzaken waar de bekende karakters mee te maken gaan krijgen.
Bekende gezichten als Huub Stapel, Mark van Eeuwen, Anneke Sluiters & Cees Geel kruipen uiteraard weer in hun vertrouwde rollen en het nieuwe seizoen van Flikken Rotterdam zal in 2025 op NPO1 te zien zijn.
Flikken Rotterdam begon ooit als een spin-off van Flikken Maastricht, dat alweer zijn negentiende seizoen ingaat, maar groeide in de loop der jaren uit tot bijna net zo’n groot succes. Waar Victor Reinier en Angela Schijf steevast te vinden zijn in het meest zuidelijk deel van het land waken Geel, Van Eeuwen en Sluiters in hun rollen als Dries van Weelden, Stan Vroom en Carolien Verbeek over de Maasstad. Daar is, zeker in de wereldberoemde maar ook beruchte havens, altijd wel wat gaande.
De laatste aflevering van Flikken Rotterdam werd november vorig jaar uitgezonden en daarin was de kijker getuige van de klopjacht op een informant in de eigen gelederen van het bureau. Het leverde een spannende cliffhanger op en de vraag is nu natuurlijk: hoe loopt dit af?
Het achtste seizoen van Flikken Rotterdam zal in 2025 te zien zijn op NPO1.
Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'