TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In thuisland België maakte Pandore al aardig wat tongen los. Nu is deze politieke thriller dan eindelijk ook in Nederland te zien.
In de serie ontdekt onderzoeksrechter Claire Delval (Anne Coesens), dat haar vader, een vooraanstaand politicus, mogelijk betrokken is bij een grote corruptiezaak. De conservatieve Mark Van Dyck (Yoann Blanc) hoopt garen te spinnen bij het schandaal, maar de kiezers zien hem amper staan. Totdat hij getuige is van een groepsverkrachting, die hij op cynische wijze weet uit te buiten. Een van de daders is namelijk een illegale immigrant.
Over de grens werd Pandore al geprezen omdat de serie de pijnpunten in de Belgische samenleving op boeiende wijze blootlegt. Het tweede seizoen gaat naar verluidt later dit jaar van start.
Niets missen? Kijk dan vanaf 11 april iedere donderdag rond 21:55 uur naar BNNVARA op NPO3.
Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten