TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In thuisland België maakte Pandore al aardig wat tongen los. Nu is deze politieke thriller dan eindelijk ook in Nederland te zien.
In de serie ontdekt onderzoeksrechter Claire Delval (Anne Coesens), dat haar vader, een vooraanstaand politicus, mogelijk betrokken is bij een grote corruptiezaak. De conservatieve Mark Van Dyck (Yoann Blanc) hoopt garen te spinnen bij het schandaal, maar de kiezers zien hem amper staan. Totdat hij getuige is van een groepsverkrachting, die hij op cynische wijze weet uit te buiten. Een van de daders is namelijk een illegale immigrant.
Over de grens werd Pandore al geprezen omdat de serie de pijnpunten in de Belgische samenleving op boeiende wijze blootlegt. Het tweede seizoen gaat naar verluidt later dit jaar van start.
Niets missen? Kijk dan vanaf 11 april iedere donderdag rond 21:55 uur naar BNNVARA op NPO3.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'