TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jasper Tempest (Ben Miller) is ondanks zijn dwangstoornissen professor op Cambridge. Daarnaast assisteert hij de politie bij bijzondere zaken. In de laatste aflevering van dit seizoen lopen zijn persoonlijke problemen en de mysterieuze dood van een vrouw door elkaar.
Op het eerste oog lijkt het een ongelukkige aanrijding door een tiener die een slok te veel gedronken heeft. Maar als de overleden vrouw zwanger blijkt terwijl haar man onvruchtbaar is, roept dat veel vragen op. Professor T ontdekt de ware toedracht.
Tussen de bedrijven door vindt T de dagboeken van zijn moeder. Daarin ontdekt hij eindelijk de waarheid over de dood van zijn overleden vader. Het is weliswaar de laatste aflevering van het derde seizoen, maar het vierde seizoen is al besteld.
Deze aflevering van Professor T is op donderdag 20 maart 2025 vanaf 21:00 uur te zien op BBC First.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij