TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ricky Gervais, met zijn serie After life zelf verantwoordelijk voor een van de grootste hits op Netflix, besprak KLEM in zijn livestream op Twitter. Hij vindt de acteurs fantastisch en noemt KLEM zelfs een van de beste series die hij ooit heeft gezien! Een enorm compliment. Dat vond ook Georgina Verbaan.
Zij hoopt met de pluim van Ricky op zak een rolletje in het buitenland te bemachtigen.
Dear casting agents of the world, here’s @rickygervais talking about #Klem, the series that @JacobDerwig, @barryatsma and I star in. My cat’s can’t wait to fuck up my selftapes. pic.twitter.com/lPZZkGPOZ2 — Georgina Verbaan (@GVerbaan) October 14, 2020
Ook Jacob Derwig is verguld met de woorden van Ricky -The office- Gervais.
dear @rickygervais, thank you for watching #klem - immensely honored by your kind words. hope everyone in UK starts watching #thebloodpact #amazon @barryatsma @GVerbaan @frketelaar — Jacob Derwig (@JacobDerwig) October 14, 2020
Gervais heeft KLEM waarschijnlijk gezien op Channel 4 waar de serie wordt uitgezonden onder de naam The blood pact. In Nederland loopt momenteel het derde seizoen van KLEM en de serie staat ook op NPO Start. En natuurlijk kun je ook op KLEM stemmen voor de Guidinc. Streaming Video Awards.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry