TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hebben de speurders in deze laatste aflevering de puzzel rond het mysterie Rivière-Perdue nu eindelijk compleet? Die hoop moeten Berg (Barbara Cabrita) en Ferrer (Nicolas Gob) helaas laten varen als men Anna levenloos aantreft aan de oever van de rivier. De twee staan voor een raadsel. Ze weten nu haast wel zeker dat er naast Vidal en Lambert nog een derde dader in het spel moet zijn, maar wie?
Als ze opnieuw uitgebreid onderzoek doen, wijzen hun bevindingen in de richting van een rugbyteam. Berg en Ferrer slagen erin de coach van het team te traceren en onderwerpen hem aan een pittige ondervraging.
Ondertussen ontbreekt van Lucie nog steeds elk spoor. Dat is zorgwekkend en het team beseft dat het meisje in levensgevaar is. Er begint een race tegen de klok om haar op tijd te vinden.
De slotaflevering van Rivière-Perdue is op zaterdag 26 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden