TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hebben de speurders in deze laatste aflevering de puzzel rond het mysterie Rivière-Perdue nu eindelijk compleet? Die hoop moeten Berg (Barbara Cabrita) en Ferrer (Nicolas Gob) helaas laten varen als men Anna levenloos aantreft aan de oever van de rivier. De twee staan voor een raadsel. Ze weten nu haast wel zeker dat er naast Vidal en Lambert nog een derde dader in het spel moet zijn, maar wie?
Als ze opnieuw uitgebreid onderzoek doen, wijzen hun bevindingen in de richting van een rugbyteam. Berg en Ferrer slagen erin de coach van het team te traceren en onderwerpen hem aan een pittige ondervraging.
Ondertussen ontbreekt van Lucie nog steeds elk spoor. Dat is zorgwekkend en het team beseft dat het meisje in levensgevaar is. Er begint een race tegen de klok om haar op tijd te vinden.
De slotaflevering van Rivière-Perdue is op zaterdag 26 april 2025 om 21:15 uur te zien op NPO 3.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)