TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Gelukkig gaat de tijd altijd sneller dan gedacht.
Hoewel Videoland natuurlijk over de exacte details nog hun lippen stijf op elkaar houdt, weten we wel dat de grote liefde van Willem-Alexander (Martijn Lakemeier) het in het tweede seizoen flink voor haar kiezen krijgt. Het personage van Delfina Chaves ervaart namelijk dat het niet zo eenvoudig is om de liefde van het Nederlandse volk te behouden als het was om die te winnen.
Terwijl ze haar hoofd buigt over hoe ze dit moet oplossen, is ze ook druk met haar eigen carrière en haar plek vinden binnen het strikte kader en protocol van het Koninklijk Huis.
Ook volgen we Máxima vanaf de voorbereidingen voor haar huwelijk tot aan de kroning, tien jaar later. En wat dacht je van de geboorte van hun kinderen Amalia, Alexia en Ariane? De foto hieronder geeft alvast een goed beeld van dat laatste.
Delfina en Martijn zijn overigens niet de enigen die we in het tweede seizoen zien terugkeren. Elsie de Brauw en Sebastian Koch verschijnen opnieuw als Beatrix en Claus, terwijl andere leden van het koninklijk huis ook hun opwachting maken. Zo speelt Claire Bender de rol van Mabel, neemt Abbey Hoes de rol van Laurentien op zich, kruipt Bram Suijker in de huid van prins Friso en zien we Steef de Bot als prins Constantijn.
Het tweede seizoen van Máxima is naar verwachting in 2026 te zien.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol