TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het eerste seizoen van de Videoland-serie Máxima hebben we vooral kunnen genieten van de beginfase van Willem-Alexander en Máxima, maar in het tweede seizoen krijgen hun kinderen Amalia, Alexia en Ariane ook een rol. Alleen moeten die eerst nog even gevonden worden.
Videoland doet dan ook een oproep aan alle blonde zusjes.
Inmiddels is de casting voor het tweede seizoen van Máxima in volle gang, maar er moeten nog drie belangrijke rollen vervuld worden. Namelijk die van de drie prinsessen Amalia, Alexia en Ariane. En het leuke is, iedereen kan zich aanmelden. Producent Millstreet Films laat weten dat de voorkeur uitgaat naar drie blonde zusjes die Nederlands en het liefst ook Spaans spreken.
In het persbericht is te lezen dat ze acteertalent zoeken in twee verschillende leeftijdsgroepen: zusjes die de rollen van 3, 5, en 6 jaar kunnen spelen en die van 6, 8 en 9 jaar. Kandidaten kunnen zich tot en met 15 juli 2024 hier aanmelden.
In het tweede seizoen van de dramaserie zijn natuurlijk Delfina Chaves en Martijn Lakemeier weer te zien in de hoofdrollen van Máxima en Willem-Alexander. Elsie de Brauw en Sebastian Koch keren terug voor hun rollen als Beatrix en Claus. In het nieuwe seizoen komt ook de rest van de Nederlandse Koninklijke familie aan bod.
De opnames van het tweede seizoen starten in oktober. Het eerste seizoen van Máxima is vanaf nu in zijn geheel te streamen bij Videoland.
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie