TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een nieuw personage in het tweede seizoen van Sanditon: Charlotte keert acht maanden na haar eerste bezoek terug in het plaatsje, dit keer samen met haar zus Alison (Rosie Graham). “Zij arriveert er op dezelfde manier als Charlotte in seizoen 1 deed”, vertelt Graham in een interview met de Amerikaanse zender PBS. “Vol opwinding en optimisme, en een beetje naïef.”
Charlotte is minder vrolijk bij aankomst; ze moet schokkend nieuws verwerken. Intussen verheugt Tom zich op de komst van een aantal soldaten. Hij hoopt dat ze veel geld uitgeven in de badplaats, zo kan hij de verloofde van zijn broer terugbetalen. Ook Alison kan niet wachten op hun bezoek, al heeft zij een andere reden. Misschien zit er wel een potentiële huwelijkspartner tussen.
Het tweede seizoen van Sanditon is vanaf 30 november dagelijks rond 17:10 uur te zien op NPO2. Goed nieuws voor de fans: seizoen 3 zal hier direct op volgen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden