TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Seizoen drie had het definitieve einde moeten zijn van KLEM, maar scenarist en regisseur Frank Ketelaar heeft toch besloten door te gaan en er een bioscoopfilm van te maken. Dat heeft distributeur September Film op Instagram bekendgemaakt.
Net als in de serie zijn er in de speelfilm weer hoofdrollen weggelegd voor Barry Atsma, Jacob Derwig, Georgina Verbaan en Ellen Parren. Daarnaast is de Italiaanse actrice Claudia Vismara toegevoegd aan de cast.
De opnames van KLEM vinden komend voorjaar plaats in de Italiaanse regio Toscane
KLEM gaat over het leven van de keurige weduwnaar en hoge belastingambtenaar Hugo (Barry Atsma) die verstrengeld raakt met dat van de beruchte crimineel Marius (Jacob Derwig) en zijn vrouw Kitty (Georgina Verbaan), omdat hun dochters hartsvriendinnen zijn. Met alle gevolgen van dien.
KLEM verschijnt eind 2022 in de bioscoop en later zal BNNVARA de film als driedelige serie uitzenden op NPO1.
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)