TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ook het tweede seizoen van de misdaadserie Sleepers gooit hoge ogen op Videoland. Zo hoog dat er een derde seizoen komt van de serie met Robert de Hoog.
De bedenker, schrijver en hoofdrolspeler maakte het goede nieuws zelf bekend in De Avondshow met Arjen Lubach waar hij te gast was.
Sleepers gaat over de corrupte politieman Martin Oudkerk (Robert de Hoog) die flink heen en weer wordt geslingerd door zijn werk bij de Utrechtse politie en zijn criminele familie. In het tweede seizoen ontdekt zijn vrouw dat hij niet zuiver op de graat is en moet hij er alles aan doen om te voorkomen dat zijn geheim bij iedereen uitkomt.
Sleepers is niet voor mensen met een zwakke maag. De serie, waarin ook Teun Kuilboer, Lineke Rijxman en Gijs Scholten van Aschat een rol spelen, is behoorlijk gewelddadig. In seizoen 2 worden o.a. een vinger en een tong afgesneden. Het complete tweede seizoen is vanaf 2 februari in z'n geheel te bingen.
Wanneer het derde seizoen van Sleepers op Videoland verschijnt is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Van grappenmaker tot zelfinzicht: Ruben Nicolai over pleasen, verlies en verandering
08:40Dit zijn de finalisten van Wie is De Mol? 2025
08:06De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)