TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Sabi Mehboob is het middelpunt in de nieuwe Canadese sitcom Sort Of, waarin de genderfluïde millennial zichzelf probeert te ontdekken en ontwikkelen. De verwachtingen van Sabi's Pakistaanse familie maken dat niet eenvoudig.
Sabi Mehboob heeft nogal wat rollen te vervullen. Als kind van Pakistaanse immigranten zoekt Sabi een plekje voor zichzelf, wat voor de non-binaire millennial helemaal niet makkelijk is. De hoofdpersoon in de Canadese comedyserie Sort Of werkt achter de bar in een lhbti+-boekwinkel en als oppas voor de kinderen van Bessy en Paul, een hip jong koppel. Als Sabi een uitnodiging krijgt van beste vriend '7ven' om naar Berlijn te komen, lijkt dat de uitgelezen kans om te ontsnappen aan de blikken van een conservatieve moeder.
Het eerste seizoen van Sort Of werd positief ontvangen en er komt een tweede reeks. Hoofdrolspeler Bilal Baig is ook medebedenker en scenarist van de serie, en putte voor Sort Of uit eigen ervaringen als genderfluïde moslim in Canada.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap