TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het najaar van 2020 start Vliegende Hollanders, een nieuwe dramaserie van Avrotros bij NPO 1. In deze serie spelen Daan Schuurman en Fedja van Huêt twee pioniers in de beginjaren van de commerciële luchtvaart.
Daan speelt Albert Plesman, de oprichter van KLM, en Fedja zien we als Anthony Fokker, de bekende vliegtuigbouwer. De jongere Fokker en Plesman worden in de eerste afleveringen gespeeld door acteurs Bram Suijker en Steef de Bot. Ook Anniek Pheifer speelt mee als de vrouw van Plesman. De opnames van Vliegende Hollanders zijn in juni 2019 zijn in Hongarije dan start gegaan.
In acht afleveringen volgen we het wel en wee van de heren in deze bewogen tijden waarin het leven definitief veranderde. Of, om maar in vliegtuigtermen te blijven, een turbulente tijd. Bekijk hieronder de eerste beelden:
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen
15:02Cornald Maas vindt déze Nederlandse Songfestival-inzendingen eigenlijk ‘niet geslaagd’
11:40Rico Verhoeven gaat de confrontatie met Johan Derksen aan in Vandaag Inside: 'Je bent roekeloos'
11:13Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien