TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het najaar van 2020 start Vliegende Hollanders, een nieuwe dramaserie van Avrotros bij NPO 1. In deze serie spelen Daan Schuurman en Fedja van Huêt twee pioniers in de beginjaren van de commerciële luchtvaart.
Daan speelt Albert Plesman, de oprichter van KLM, en Fedja zien we als Anthony Fokker, de bekende vliegtuigbouwer. De jongere Fokker en Plesman worden in de eerste afleveringen gespeeld door acteurs Bram Suijker en Steef de Bot. Ook Anniek Pheifer speelt mee als de vrouw van Plesman. De opnames van Vliegende Hollanders zijn in juni 2019 zijn in Hongarije dan start gegaan.
In acht afleveringen volgen we het wel en wee van de heren in deze bewogen tijden waarin het leven definitief veranderde. Of, om maar in vliegtuigtermen te blijven, een turbulente tijd. Bekijk hieronder de eerste beelden:
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'