TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Kun je geen genoeg krijgen van de serie Dertigers? Dan is er goed nieuws! De startdatum van het nieuwe seizoen is namelijk bekend.
Maak je dus alvast maar klaar voor de vierde reeks.
Deze serie draait om acht vrienden die elkaar al sinds hun studietijd kennen. Ze helpen elkaar met allerlei moeilijke beslissingen in het leven; échte dertigersdilemma's. De grote vraag is of de vrienden door alle ups en downs die ze meemaken nog steeds zo hecht zullen blijven.
Hoofdrollen zijn weggelegd voor onder anderen Jelle de Jong, Eva Laurenssen, Lykele Muus en Joy Wielkens.
Dertigers is een remake van de gelijknamige Belgische variant, die op dit moment vijf seizoenen heeft. Of de Nederlandse versie hierna ook nog een nieuwe reeks krijgt is vooralsnog niet bekend.
Het nieuwe - vierde - seizoen van Dertigers is vanaf 3 juli 2023 elke maandag tot en met donderdag om 22:00 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3 en ook te zien bij NPO Plus.
Gordon haalt uit naar Tina Nijkamp: 'Voorzitter van de Gerard Joling fanclub'
12:32Shownieuws: gaat Bouke met zijn ElvisMatters Band naar Las Vegas?
11:36Terugkijken: Typhoon zingt in Beste Zangers een prachtige versie van Stil de Tijd voor Jacqueline Govaert
11:25'Waar hebben B&B Vol Liefde-Illya en Daniël hun peperdure auto's van betaald?'
11:20Lief: Ellen Callebout in tranen door nieuwe hond in De Verhulstjes