TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De kliniek op brandweerpost 19 is geopend voor een vaccinatiedag. Terwijl het volstroomt met mensen loopt ook oppas Alice binnen, die een ongelukje heeft gehad met een van haar kinderen. Terwijl Maya en Carina (Danielle Savre en Stefania Spampinato) haar behandelen, merken ze echter dat Alice verontrustende symptomen vertoont van heel wat anders. In Station 19 heeft kapitein Herrera (Jaina Lee Ortiz) dan ook geen andere keus dan een lockdown af te kondigen.
Ondertussen zijn Theo en Ben op pad na een oproep over huislijk geweld. Ze arriveren bij de oudere Connie en haar volwassen zoon Sam, een bij vlagen agressieve en verwarde man met een verzameling wapens, die nog altijd bij haar in huis woont. Het duurt niet lang voordat de vlam in de pan slaat.
Deze aflevering van Station 19 zie je op dinsdag 18 juni vanaf 20:30 uur op Net5.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'