TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Neurochirurg Maggie Sullivan (Morgan Kohan) is in Boston aangeklaagd wegens nalatigheid. In de laatste aflevering van het eerste seizoen van de Canadese dramaserie Sullivan’s Crossing vertrok ze naar de stad om de consequenties van haar daden onder ogen te zien. In de eerste episode van het nieuwe seizoen keert Maggie terug naar haar geboorteplaats Crossing. Haar vader Sully (Scott Patterson) ligt daar in het ziekenhuis.
“Sullivan’s Crossing geeft een feelgoodgevoel, zoals de romantische films uit de jaren 90”, omschrijft hoofdrolspeelster Morgan Kohan de serie in een interview met lifestylesite Brit + Co. “Een ander belangrijk aspect is dat het om een kleine gemeenschap gaat, waar mensen om elkaar geven. Dat geeft de kijker het gevoel erbij te horen.”
De eerste aflevering van het tweede seizoen van Sullivan's Crossing zie je op dinsdag 27 augustus vanaf 20:25 uur op Net 5.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
22:24Acteur Cees Geel (61) plotseling overleden aan een hartstilstand