TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Neurochirurg Maggie Sullivan (Morgan Kohan) is in Boston aangeklaagd wegens nalatigheid. In de laatste aflevering van het eerste seizoen van de Canadese dramaserie Sullivan’s Crossing vertrok ze naar de stad om de consequenties van haar daden onder ogen te zien. In de eerste episode van het nieuwe seizoen keert Maggie terug naar haar geboorteplaats Crossing. Haar vader Sully (Scott Patterson) ligt daar in het ziekenhuis.
“Sullivan’s Crossing geeft een feelgoodgevoel, zoals de romantische films uit de jaren 90”, omschrijft hoofdrolspeelster Morgan Kohan de serie in een interview met lifestylesite Brit + Co. “Een ander belangrijk aspect is dat het om een kleine gemeenschap gaat, waar mensen om elkaar geven. Dat geeft de kijker het gevoel erbij te horen.”
De eerste aflevering van het tweede seizoen van Sullivan's Crossing zie je op dinsdag 27 augustus vanaf 20:25 uur op Net 5.
Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon
15:03Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt