TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Neurochirurg Maggie Sullivan (Morgan Kohan) is in Boston aangeklaagd wegens nalatigheid. In de laatste aflevering van het eerste seizoen van de Canadese dramaserie Sullivan’s Crossing vertrok ze naar de stad om de consequenties van haar daden onder ogen te zien. In de eerste episode van het nieuwe seizoen keert Maggie terug naar haar geboorteplaats Crossing. Haar vader Sully (Scott Patterson) ligt daar in het ziekenhuis.
“Sullivan’s Crossing geeft een feelgoodgevoel, zoals de romantische films uit de jaren 90”, omschrijft hoofdrolspeelster Morgan Kohan de serie in een interview met lifestylesite Brit + Co. “Een ander belangrijk aspect is dat het om een kleine gemeenschap gaat, waar mensen om elkaar geven. Dat geeft de kijker het gevoel erbij te horen.”
De eerste aflevering van het tweede seizoen van Sullivan's Crossing zie je op dinsdag 27 augustus vanaf 20:25 uur op Net 5.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster