TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Neurochirurg Maggie Sullivan (Morgan Kohan) is in Boston aangeklaagd wegens nalatigheid. In de laatste aflevering van het eerste seizoen van de Canadese dramaserie Sullivan’s Crossing vertrok ze naar de stad om de consequenties van haar daden onder ogen te zien. In de eerste episode van het nieuwe seizoen keert Maggie terug naar haar geboorteplaats Crossing. Haar vader Sully (Scott Patterson) ligt daar in het ziekenhuis.
“Sullivan’s Crossing geeft een feelgoodgevoel, zoals de romantische films uit de jaren 90”, omschrijft hoofdrolspeelster Morgan Kohan de serie in een interview met lifestylesite Brit + Co. “Een ander belangrijk aspect is dat het om een kleine gemeenschap gaat, waar mensen om elkaar geven. Dat geeft de kijker het gevoel erbij te horen.”
De eerste aflevering van het tweede seizoen van Sullivan's Crossing zie je op dinsdag 27 augustus vanaf 20:25 uur op Net 5.
Partnerbijdrage
Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV
07:54Stars on Stage krijgt Oudejaarsspecial