TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Benno Praal schrikt niet terug voor vuile zaakjes, maar als zijn dochter Coco erbij betrokken raakt en hij oog in oog komt met Victor Devos is voor hem de maat vol. Op een zakelijke bijeenkomst over de overname van Castor en Antis vraagt hij zijn moeder waarom ze Victor al een hele tijd verborgen houdt. In deze aflevering van Swanenburg is Coco een speelbal in de machtsspelletjes tussen de criminele Victor en de familie Praal.
De dochter van Benno is een rol van Richelle Plantinga, die al op haar tiende voor de camera's stond. Plantinga was te zien in bijrolletjes in Flikken en scoorde een rol in de bioscoopfilms De libi en Whitestar, de film van Britt Dekker. Hierin deelt ze de hoofdrol met Dekker als de jonge versie van paardenmeisje Megan.
Het tweede seizoen van Swanenburg is sinds 25 december iedere werkdag te zien bij KRO-NCRV op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 2 januari 2024.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'