TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Benno Praal schrikt niet terug voor vuile zaakjes, maar als zijn dochter Coco erbij betrokken raakt en hij oog in oog komt met Victor Devos is voor hem de maat vol. Op een zakelijke bijeenkomst over de overname van Castor en Antis vraagt hij zijn moeder waarom ze Victor al een hele tijd verborgen houdt. In deze aflevering van Swanenburg is Coco een speelbal in de machtsspelletjes tussen de criminele Victor en de familie Praal.
De dochter van Benno is een rol van Richelle Plantinga, die al op haar tiende voor de camera's stond. Plantinga was te zien in bijrolletjes in Flikken en scoorde een rol in de bioscoopfilms De libi en Whitestar, de film van Britt Dekker. Hierin deelt ze de hoofdrol met Dekker als de jonge versie van paardenmeisje Megan.
Het tweede seizoen van Swanenburg is sinds 25 december iedere werkdag te zien bij KRO-NCRV op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 2 januari 2024.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'