TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Benno Praal schrikt niet terug voor vuile zaakjes, maar als zijn dochter Coco erbij betrokken raakt en hij oog in oog komt met Victor Devos is voor hem de maat vol. Op een zakelijke bijeenkomst over de overname van Castor en Antis vraagt hij zijn moeder waarom ze Victor al een hele tijd verborgen houdt. In deze aflevering van Swanenburg is Coco een speelbal in de machtsspelletjes tussen de criminele Victor en de familie Praal.
De dochter van Benno is een rol van Richelle Plantinga, die al op haar tiende voor de camera's stond. Plantinga was te zien in bijrolletjes in Flikken en scoorde een rol in de bioscoopfilms De libi en Whitestar, de film van Britt Dekker. Hierin deelt ze de hoofdrol met Dekker als de jonge versie van paardenmeisje Megan.
Het tweede seizoen van Swanenburg is sinds 25 december iedere werkdag te zien bij KRO-NCRV op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 2 januari 2024.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen