TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Benno Praal schrikt niet terug voor vuile zaakjes, maar als zijn dochter Coco erbij betrokken raakt en hij oog in oog komt met Victor Devos is voor hem de maat vol. Op een zakelijke bijeenkomst over de overname van Castor en Antis vraagt hij zijn moeder waarom ze Victor al een hele tijd verborgen houdt. In deze aflevering van Swanenburg is Coco een speelbal in de machtsspelletjes tussen de criminele Victor en de familie Praal.
De dochter van Benno is een rol van Richelle Plantinga, die al op haar tiende voor de camera's stond. Plantinga was te zien in bijrolletjes in Flikken en scoorde een rol in de bioscoopfilms De libi en Whitestar, de film van Britt Dekker. Hierin deelt ze de hoofdrol met Dekker als de jonge versie van paardenmeisje Megan.
Het tweede seizoen van Swanenburg is sinds 25 december iedere werkdag te zien bij KRO-NCRV op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op 2 januari 2024.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip