TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Sanne, die Iris Praal speelde in de serie, geeft antwoord op een vraag die ze veel gesteld krijgt. "Ik ben trots dat onze zomerserie zo goed werd bekeken dat we nog een bonusseizoen rond kerst mochten maken, maar inmiddels heeft de NPO aangegeven dat er geen derde seizoen gaat komen."
Swanenburg behaalde met het tweede seizoen tegenvallende kijkcijfers, die soms niet boven de 400.000 kijkers uitkwamen. De serie bleek wel met uitgesteld kijken een succes te zijn, maar dat is voor de NPO dus niet genoeg voor een derde reeks.
"Het was een genot Iris Praal te mogen vertolken met zo'n geweldige cast en crew", pent Sanne. "Ik verheug me op alle nieuwe mooie rollen en avonturen. Peace out, Iris Praal."
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland